Sala weselna

Zapraszamy Państwa do wynajmu sali weselnej, która znajduje się na parterze HOTELU FAHO, prowadzi do niej niezależne wejście od parkingu.
Sala mieści do 150 osób, posiada klimatyzację,  w pełni wyposażone zaplecze kuchenne oraz socjalne. Przed salą znajduje  się duży, oddalony od głównej ulicy parking, gdzie mogą  bawić się dzieci bez opieki rodziców. Dla większej liczby zmotoryzowanych gości posiadamy dodatkowy zamykany parking.

Bezpieczeństwo naszym gościom zapewnia monitoring, obiekt jest pod stałym nadzorem kamer oraz firmy ochroniarskiej. Chętnym, którzy nie mają czasu na organizację wesela oferujemy pełną obsługę kateringową. W miesiącu maju zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług w zakresie organizacji przyjęć komunijnych lub prymicji. Organizujemy imprezy okolicznościowe tj. : chrzciny, stypy, prywatki urodzinowe , imprezy firmowe. Wynajmujemy salę na spotkania biznesowe,  konferencje, pokazy.

Wszelkich informacji na temat cen, wolnych terminów oraz usług udzielają całodobowo pracownicy recepcji  tel. (16) 678-89-37 lub kierownik Hotelu
w godzinach 9.00 – 12.00. tel. (16) 678-80-58

SALA WESELNA

WYPOSAŻENIE SALI